WL-B05I03L0300 Wamco
  • Part Number: WL-B05I03L0300
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 300mm WARM WHITE 24V IP65 w/Brackets
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05I03L0300 Wamco
    WL-B05I03L0300 Wamco
    WL-B05I03L0300 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05I03L0300 is described as LED STICK 300mm WARM WHITE 24V IP65 w/Brackets. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE