WL-B05H12W1000 Wamco
  • Part Number: WL-B05H12W1000
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 1000MM WHITE 24V IP65
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05H12W1000 Wamco
    WL-B05H12W1000 Wamco
    WL-B05H12W1000 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05H12W1000 is described as LED STICK 1000MM WHITE 24V IP65. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A