WL-B05H04W0300 Wamco
  • Part Number: WL-B05H04W0300
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 300mm WHITE 24V IP65 UL
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05H04W0300 Wamco
    WL-B05H04W0300 Wamco
    WL-B05H04W0300 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05H04W0300 is described as LED STICK 300mm WHITE 24V IP65 UL. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    View
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"