WL-B05D04W0300 Wamco
  • Part Number: WL-B05D04W0300
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED STICK 300MM CORNER MOUNT WHITE 24V
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about WL-B05D04W0300 Wamco
    WL-B05D04W0300 Wamco
    WL-B05D04W0300 is manufactured by Wamco and is categorized in the Lighting category. WL-B05D04W0300 is described as LED STICK 300MM CORNER MOUNT WHITE 24V. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wamco
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ