WL-6391Q2M4-12V Wamco
  • Part Number: WL-6391Q2M4-12V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED Ind .50 White 14V SDome .25 QCT
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-6391Q2M4-12V Wamco
    WL-6391Q2M4-12V Wamco
    WL-6391Q2M4-12V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-6391Q2M4-12V is described as LED Ind .50" White 14V SDome .25 QCT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    View
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA