WL-6091QD1X-24V Wamco
  • Part Number: WL-6091QD1X-24V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: LED Ind .38 Red 24V-28V Flush Lens .187 QCT - Disney Indicator
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-6091QD1X-24V Wamco
    WL-6091QD1X-24V Wamco
    WL-6091QD1X-24V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-6091QD1X-24V is described as LED Ind .38" Red 24V-28V Flush Lens .187 QCT - Disney Indicator. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM