WL-6012M5 Wamco
  • Part Number: WL-6012M5
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: NEON IND .375INCH GREEN 115VAC DOME 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-6012M5 Wamco
    WL-6012M5 Wamco
    WL-6012M5 is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-6012M5 is described as NEON IND .375INCH GREEN 115VAC DOME 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Wamco
    ---> Panel Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Panel Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM