WL-2195A3-28V Wamco
  • Part Number: WL-2195A3-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INC IND .31INCH AMBER 28V FLUSH 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-2195A3-28V Wamco
    WL-2195A3-28V Wamco
    WL-2195A3-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-2195A3-28V is described as INC IND .31INCH AMBER 28V FLUSH 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM