WL-2194A4-28V Wamco
  • Part Number: WL-2194A4-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INC IND .31INCH WHITE 28V CYL 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-2194A4-28V Wamco
    WL-2194A4-28V Wamco
    WL-2194A4-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-2194A4-28V is described as INC IND .31INCH WHITE 28V CYL 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM