WL-2194A3-28V Wamco
  • Part Number: WL-2194A3-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INC IND .31INCH AMBER 28V CYL 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-2194A3-28V Wamco
    WL-2194A3-28V Wamco
    WL-2194A3-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-2194A3-28V is described as INC IND .31INCH AMBER 28V CYL 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK