WL-2194A1-28V Wamco
  • Part Number: WL-2194A1-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INCH IND .31INCH RED 28V CYL 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-2194A1-28V Wamco
    WL-2194A1-28V Wamco
    WL-2194A1-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-2194A1-28V is described as INCH IND .31INCH RED 28V CYL 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM