WL-1090D5-28V Wamco
  • Part Number: WL-1090D5-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INCH IND .50INCH GREEN 28V FLUSH 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-1090D5-28V Wamco
    WL-1090D5-28V Wamco
    WL-1090D5-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-1090D5-28V is described as INCH IND .50INCH GREEN 28V FLUSH 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH