WL-1090D4-28V Wamco
  • Part Number: WL-1090D4-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INC IND .50INCH WHITE 28V FLUSH 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-1090D4-28V Wamco
    WL-1090D4-28V Wamco
    WL-1090D4-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-1090D4-28V is described as INC IND .50INCH WHITE 28V FLUSH 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F