WL-1090C1-28V Wamco
  • Part Number: WL-1090C1-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: Indicator, Pnl-Mnt:Incandescent; Red; 0.50 In; 28V; Lens, High Hat; 22AWG Wire Leads
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-1090C1-28V Wamco
    WL-1090C1-28V Wamco
    WL-1090C1-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-1090C1-28V is described as Indicator, Pnl-Mnt:Incandescent; Red; 0.50 In; 28V; Lens, High Hat; 22AWG Wire Leads. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM