WL-1090A5-28V Wamco
  • Part Number: WL-1090A5-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INCH IND .50INCH GREEN 28V DOME 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-1090A5-28V Wamco
    WL-1090A5-28V Wamco
    WL-1090A5-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-1090A5-28V is described as INCH IND .50INCH GREEN 28V DOME 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP