WL-1090A1-28V Wamco
  • Part Number: WL-1090A1-28V
  • Manufacturer Name: Wamco
  • Description: INCH IND .50INCH RED 28V DOME 6INCH LDS
  • Category: Panel Mount Indicators
  • Status:
  • More about WL-1090A1-28V Wamco
    WL-1090A1-28V Wamco
    WL-1090A1-28V is manufactured by Wamco and is categorized in the Panel Mount Indicators category. WL-1090A1-28V is described as INCH IND .50INCH RED 28V DOME 6INCH LDS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ