656-15ABPE Wakefield-Vette
  • More about 656-15ABPE Wakefield-Vette
    656-15ABPE Wakefield-Vette
    656-15ABPE is manufactured by Wakefield-Vette and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. 656-15ABPE is described as HEATSINK TO-220 W/PINS BLK 1.5". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wakefield-Vette
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE