637-25ABPE Wakefield-Vette
  • More about 637-25ABPE Wakefield-Vette
    637-25ABPE Wakefield-Vette
    637-25ABPE is manufactured by Wakefield-Vette and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. 637-25ABPE is described as HEATSINK TO-220 VERT MT BLK 2.5". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wakefield-Vette
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE