637-15ABPE Wakefield-Vette
  • More about 637-15ABPE Wakefield-Vette
    637-15ABPE Wakefield-Vette
    637-15ABPE is manufactured by Wakefield-Vette and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. 637-15ABPE is described as HEATSINK TO-220 VRT MT BLK 1.5". Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wakefield-Vette
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"