630-35ABT4E Wakefield-Vette
  • More about 630-35ABT4E Wakefield-Vette
    630-35ABT4E Wakefield-Vette
    630-35ABT4E is manufactured by Wakefield-Vette and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. 630-35ABT4E is described as HEATSINK FOR 35MM BGA. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"