625-25ABT1E Wakefield-Vette
  • More about 625-25ABT1E Wakefield-Vette
    625-25ABT1E Wakefield-Vette
    625-25ABT1E is manufactured by Wakefield-Vette and is categorized in the Thermal Heat Sinks category. 625-25ABT1E is described as HEATSINK FOR 25MM BGA. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by Wakefield-Vette
    ---> Thermal Heat Sinks from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermal Heat Sinks
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"