WRM0207C-47RFI WELWYN
  • Part Number: WRM0207C-47RFI
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 47 OHM 1% 0.4W 0207
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 10,438
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WRM0207C-47RFI WELWYN
    WRM0207C-47RFI WELWYN
    WRM0207C-47RFI is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WRM0207C-47RFI is described as RES SMD 47 OHM 1% 0.4W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"