WRM0207C-27KFI WELWYN
  • Part Number: WRM0207C-27KFI
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 27K OHM 1% 0.4W 0207
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 18,323
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WRM0207C-27KFI WELWYN
    WRM0207C-27KFI WELWYN
    WRM0207C-27KFI is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WRM0207C-27KFI is described as RES SMD 27K OHM 1% 0.4W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"