WRM0207C-180KFI WELWYN
  • Part Number: WRM0207C-180KFI
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 180K OHM 1% 0.4W 0207
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,108
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WRM0207C-180KFI WELWYN
    WRM0207C-180KFI WELWYN
    WRM0207C-180KFI is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WRM0207C-180KFI is described as RES SMD 180K OHM 1% 0.4W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE