WRM0207C-10KFI WELWYN
  • Part Number: WRM0207C-10KFI
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 10K OHM 1% 0.4W 0207
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 7,858
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WRM0207C-10KFI WELWYN
    WRM0207C-10KFI WELWYN
    WRM0207C-10KFI is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WRM0207C-10KFI is described as RES SMD 10K OHM 1% 0.4W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    View
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM