WRM0204C-150RFI WELWYN
  • Part Number: WRM0204C-150RFI
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 0204
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 36,624
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WRM0204C-150RFI WELWYN
    WRM0204C-150RFI WELWYN
    WRM0204C-150RFI is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. WRM0204C-150RFI is described as RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 0204. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK