WPRT50AB-680RJB168 WELWYN
  • Available: 564
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WPRT50AB-680RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-680RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-680RJB168 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Other Mount Resistors category. WPRT50AB-680RJB168 is described as RES CHAS MNT 680 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE