WPRT50AB-220RJB168 WELWYN
  • Available: 564
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WPRT50AB-220RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-220RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-220RJB168 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Other Mount Resistors category. WPRT50AB-220RJB168 is described as RES CHAS MNT 220 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH