WPRT50AB-150RJB168 WELWYN
  • Available: 562
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WPRT50AB-150RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-150RJB168 WELWYN
    WPRT50AB-150RJB168 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Other Mount Resistors category. WPRT50AB-150RJB168 is described as RES CHAS MNT 150 OHM 5% 50W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"