WPRT20AB-3R3JB270 WELWYN
  • Available: 907
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WPRT20AB-3R3JB270 WELWYN
    WPRT20AB-3R3JB270 WELWYN
    WPRT20AB-3R3JB270 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Other Mount Resistors category. WPRT20AB-3R3JB270 is described as RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 20W. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> Other Mount Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Other Mount Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS