WHS5-1R0JT075 WELWYN
  • Available: 528
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS5-1R0JT075 WELWYN
    WHS5-1R0JT075 WELWYN
    WHS5-1R0JT075 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS5-1R0JT075 is described as RES 1 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.