WHS5-10RJT075 WELWYN
  • Available: 2,435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS5-10RJT075 WELWYN
    WHS5-10RJT075 WELWYN
    WHS5-10RJT075 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS5-10RJT075 is described as RES 10 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.