WHS3-4R7JA1 WELWYN
  • Available: 442
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS3-4R7JA1 WELWYN
    WHS3-4R7JA1 WELWYN
    WHS3-4R7JA1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS3-4R7JA1 is described as RES 4.7 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE