WHS3-47RJA1 WELWYN
  • Available: 1,021
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS3-47RJA1 WELWYN
    WHS3-47RJA1 WELWYN
    WHS3-47RJA1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS3-47RJA1 is described as RES 47 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER RETAINING FOR 1028 HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY HOLDER COVER BLACK
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR BA 4AA HOLDER POLY
    Memory Protection Devices
    RETAINING COVER BLACK
    WASHER POLARIZING INSULATED BLK
    Littelfuse
    SWITCH MASTER TR DUAL
    Carling Tech
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP