WHS3-330RJA1 WELWYN
  • Available: 420
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS3-330RJA1 WELWYN
    WHS3-330RJA1 WELWYN
    WHS3-330RJA1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS3-330RJA1 is described as RES 330 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM