WHS3-220RJA1 WELWYN
  • Available: 1,068
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS3-220RJA1 WELWYN
    WHS3-220RJA1 WELWYN
    WHS3-220RJA1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS3-220RJA1 is described as RES 220 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.