WHS2-10RJA25 WELWYN
  • Available: 2,614
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about WHS2-10RJA25 WELWYN
    WHS2-10RJA25 WELWYN
    WHS2-10RJA25 is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. WHS2-10RJA25 is described as RES 10 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE