W23-330RJI WELWYN
  • More about W23-330RJI WELWYN
    W23-330RJI WELWYN
    W23-330RJI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. W23-330RJI is described as RES 330 OHM 10.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by WELWYN
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM