W22-2K2JI WELWYN
  • Available: 1,515
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about W22-2K2JI WELWYN
    W22-2K2JI WELWYN
    W22-2K2JI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. W22-2K2JI is described as RES 2.2K OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK