W22-22RJI WELWYN
  • Available: 246
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about W22-22RJI WELWYN
    W22-22RJI WELWYN
    W22-22RJI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. W22-22RJI is described as RES 22.0 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.