W22-10RJI WELWYN
  • Available: 4,932
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about W22-10RJI WELWYN
    W22-10RJI WELWYN
    W22-10RJI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. W22-10RJI is described as RES 10.0 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM