RC55Y-14KBI WELWYN
  • Available: 757
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RC55Y-14KBI WELWYN
    RC55Y-14KBI WELWYN
    RC55Y-14KBI is manufactured by WELWYN and is categorized in the Through Hole Resistors category. RC55Y-14KBI is described as RES 14K OHM 0.25W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"