PCF1206-13-37R4BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF1206-13-37R4BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,673
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF1206-13-37R4BT1 WELWYN
    PCF1206-13-37R4BT1 WELWYN
    PCF1206-13-37R4BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF1206-13-37R4BT1 is described as RES SMD 37.4 OHM 0.1% 1/8W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    View
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR