PCF0805R-7K5BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-7K5BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,690
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-7K5BT1 WELWYN
    PCF0805R-7K5BT1 WELWYN
    PCF0805R-7K5BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-7K5BT1 is described as RES SMD 7.5K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH