PCF0805R-649RBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-649RBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 649 OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 775
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-649RBT1 WELWYN
    PCF0805R-649RBT1 WELWYN
    PCF0805R-649RBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-649RBT1 is described as RES SMD 649 OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    View
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM