PCF0805R-5K9BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-5K9BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 34,677
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-5K9BT1 WELWYN
    PCF0805R-5K9BT1 WELWYN
    PCF0805R-5K9BT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-5K9BT1 is described as RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM