PCF0805R-3K48BT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-3K48BT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 3.48KOHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PCF0805R-3K48BT1 WELWYN
    PCF0805R-3K48BT1 WELWYN
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE