PCF0805R-243KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-243KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 243K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 203,428
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-243KBT1 WELWYN
    PCF0805R-243KBT1 WELWYN
    PCF0805R-243KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-243KBT1 is described as RES SMD 243K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE