PCF0805R-20KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-20KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,333
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-20KBT1 WELWYN
    PCF0805R-20KBT1 WELWYN
    PCF0805R-20KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-20KBT1 is described as RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT