PCF0805R-147KBT1 WELWYN
  • Part Number: PCF0805R-147KBT1
  • Manufacturer Name: WELWYN
  • Description: RES SMD 147K OHM 0.1% 1/10W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 10,797
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCF0805R-147KBT1 WELWYN
    PCF0805R-147KBT1 WELWYN
    PCF0805R-147KBT1 is manufactured by WELWYN and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PCF0805R-147KBT1 is described as RES SMD 147K OHM 0.1% 1/10W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE